VOLEJTE 724 100 300

Aktuality

Posledních 8 volných pozemků v 1. etapě!

O bydlení v nádherném prostředí Českého středohoří a zároveň v blízké vzdálenosti od veškerého občanského vybavení je velký zájem. V první etapě je nyní volných pouze 8 pozemků o rozměrech 581 až 987 m2 a v ceně začínající lehce nad hranicí milion korun - 1.005.100 Kč. Zavolejte nám, pokud hledáte pozemek pro Vaše bydlení nebo pro investici. Volejte 724 100 300

Finišujeme s pokládkou inženýrských sítí

Přesně podle plánovaného harmonogramu byla položena dešťová i splašková kanalizace. Hotový již máme i rozvod vodovodu a plynu. Aktuálně  probíhá pokládka rozvodů nízkého napětí a datových sítí. První týden v prosinci zahájíme kolaudaci a postupné předání hotových sítí jednotlivým správcům. Na začátku druhého  týdne v prosinci začneme pokládat obruby a připravovat povrchy pod asfaltový koberec.

Elektrické vedení a sloupy VN v obytném souboru jsou minulostí

Velké sloupy a dráty elektrického vedení VN vedoucí přes pozemky obytného souboru Pod Vinicemi byly odstraněny a tak je z pozemků nerušený výhled na Milešovku, Lovoš, Boreč nebo na opačnou stranu na Radobýl. V srpnu společnost ČEZ zahájila práce na odstranění sloupů a vedení VN, které vede podél komunikace do Píšťan. I toto vedení bude umístěno do země podél komunikace.

Zasíťování první etapy je dokončeno a sítě jsou zkolaudované!

V srpnu byla dle harmonogramu dokončena výstavba inženýrských sítí v 1. etapě a nyní jsou na všech pozemcích této etapy funkční a zkolaudované přípojky na řád pitné vody, splaškovou kanalizaci, rozvod plynu, elektrický rozvod a optickou datovou síť (internet, TV). Zkolaudovány byly rovněž i komunikace a veřejné osvětlení.  Zprovoznění inženýrských sítí mělo velký vliv na zvýšení zájmu o pozemky a jejich rezervace v první i druhé etapě. Noví vlastníci pozemků již zahájili i stavební řízení na první rodinné domy. 

Pozemky nově dostanou připojení na datové sítě

Pro budoucí majitele pozemků v lokalitě Žalhostic, máme velmi příjemnou zprávu. Po dohodě se společností LT Net s.r.o., dostane každý pozemek připojení internetu optickým kabelem. Všechny klienty jistě potěší, že se nám podařilo vyjednat, že všechny náklady spojené s budováním optické sítě bude hradit společnost LT Net s.r.o. Každý kdo si zde zakoupí pozemek a postaví dům má tak okamžitě rychlé připojení k internetu přes kvalitní optický kabel.

Práce pokračují

V únoru jsme dokončili splaškovou kanalizaci a na řadu přišel vodovodní řád, jehož dokončení je dle harmonogramu prací plánované na druhou polovinu měsíce března. Práce pokračují dle harmonogramu a v březnu 2019 přijde na řadu společnost ČEZ, která provede překládku VN.

Dešťová kanalizace

Během ledna se i přes nepříznivé povětrnostní podmínky podařilo položit dešťovou kanalizaci a práce se tak mohly plynule přesunout na realizaci splaškové kanalizace.