VOLEJTE 724 100 300

Aktuality

Zbývá poslední pozemek na prodej!

V nabídce už máme pouze 1 volný pozemek v rámci 3. etapy. Pokud máte tedy zájem o bydlení v lokalitě Pod Vinicemi, tak neváhejte a kontaktujte nás. Pozemek může být ještě dnes Váš. 

Ve 4. etapě poslední volný pozemek

Stále probíhá prodej pozemků v lokalitě Pod Vinicemi. Ve 4. etapě již zbývá pouze poslední volný pozemek. Vybrat si také můžete z pozemků ve 3. etapě, kde zbývá posledních 8 pozemků.

Předprodej pozemků ve 4. etapě zahájen

Nově v nabídce pozemků najdete přibyla 4. etapa. Zahájen předprodej a rezervace. Již dva pozemky jsou rezervovány. Předpokládané zahájení realizace inženýrských sítí  v dubnu 2021 a předpokládané ukončení realizace inženýrských sítí bude v listopadu 2021.  

Na prodej jen 9 pozemků z 3. etapy

I o pozemky z třetí etapy je velký zájem. Jejich cena začíná již na hranici  1 244 100 Kč a rozměry se pohybují od 638 do 1 000 m2. Uvažujete o výstavbě rodinného domu a hledáte možnost pro rychlé zahájení stavby? Konatktujte nás, nabídneme Vám pozemek v krasném prostředí na hranici CHKO České středohoří mezi vrchem Radobýl a Žernoseckým jezerem. První zájemci již bydlí a téměř desítka další rodinné domy realizují. 

První a druhá etapa prodaná! V nabídce pouze jeden pozemek 978 m2. Ve 3. etapě jsou již prodány 4 pozemky.

Pokud máte zájem o pozemky, tak si pospěšte - k prodeji je z první a druhé etapy jend jeden!  I o pozemky z třetí etapy je velký zájem, již jsou čtyři prodané. Plánovaná kolaudace inženýrských sítí k pozemkům ve 3. etapě připadá na prosinec-duben 2021 (dle klimatických podmínek). Vy si tak již nyní můžete zakoupit nebo rezerovat svůj pozemek na tomto odkazu.

Na některých pozemcích byla již zahájena výstavba rodinných domů

Majitelé zahájili výstavbu nových domů na svých pozemcích. Lokalita tak postupně dostává obrysy a přeměňuje se na obydlenou část. Podívejte se na mapu volných stavebních pozemků. Jeden z nich čeká právě na vás. Ale který? Vyberte si a dejte nám vědět co nejdříve

PRODEJ 3. Etapy zahájen

Právě jsme zahájili realizaci inženýrských sítí 3. etapy. Předpokládaný termín dokončení sítí včetně kolaudace je 31.12.2020. Na pozemcích opět budu všechny sítě tzn. vodovod, splašková kanalizace, plyn, elektrika a optické připojení k internetu. Tímto krokem jsme zahájili i prodej 3. etapy. Pokud Vás některý ze 17 pozemků zaujal, neváhejte nás kontaktovat. První zájemce si již pozemek zakoupil.

Vyberte si z volných pozemků a bydlete

Podívejte se na mapu volných stavebních pozemků. Jeden z nich čeká právě na vás. Ale který? Vyberte si a dejte nám vědět co nejdříve

Veřejné osvětlení je nainstalováno

Budiž světlo! Další krok na cestě ke komfortnímu bydlení v obytném souboru POD VINICEMI: zprovoznili jsme veřejné osvětlení. 

Protihluková stěna je hotová

Proti železnici nic nemáme. Snadná dostupnost železničního spojení je nespornou výhodou. Ale chtělo to protihlukovou stěnu. Tak jsme ji postavili. A je klid. Doslova.

Posledních 8 volných pozemků v 1. etapě!

O bydlení v nádherném prostředí Českého středohoří a zároveň v blízké vzdálenosti od veškerého občanského vybavení je velký zájem. V první etapě je nyní volných pouze 8 pozemků o rozměrech 581 až 987 m2 a v ceně začínající lehce nad hranicí milion korun - 1.005.100 Kč. Zavolejte nám, pokud hledáte pozemek pro Vaše bydlení nebo pro investici. Volejte 724 100 300

Finišujeme s pokládkou inženýrských sítí

Přesně podle plánovaného harmonogramu byla položena dešťová i splašková kanalizace. Hotový již máme i rozvod vodovodu a plynu. Aktuálně  probíhá pokládka rozvodů nízkého napětí a datových sítí. První týden v prosinci zahájíme kolaudaci a postupné předání hotových sítí jednotlivým správcům. Na začátku druhého  týdne v prosinci začneme pokládat obruby a připravovat povrchy pod asfaltový koberec.

Elektrické vedení a sloupy VN v obytném souboru jsou minulostí

Velké sloupy a dráty elektrického vedení VN vedoucí přes pozemky obytného souboru Pod Vinicemi byly odstraněny a tak je z pozemků nerušený výhled na Milešovku, Lovoš, Boreč nebo na opačnou stranu na Radobýl. V srpnu společnost ČEZ zahájila práce na odstranění sloupů a vedení VN, které vede podél komunikace do Píšťan. I toto vedení bude umístěno do země podél komunikace.

Zasíťování první etapy je dokončeno a sítě jsou zkolaudované!

V srpnu byla dle harmonogramu dokončena výstavba inženýrských sítí v 1. etapě a nyní jsou na všech pozemcích této etapy funkční a zkolaudované přípojky na řád pitné vody, splaškovou kanalizaci, rozvod plynu, elektrický rozvod a optickou datovou síť (internet, TV). Zkolaudovány byly rovněž i komunikace a veřejné osvětlení.  Zprovoznění inženýrských sítí mělo velký vliv na zvýšení zájmu o pozemky a jejich rezervace v první i druhé etapě. Noví vlastníci pozemků již zahájili i stavební řízení na první rodinné domy. 

Pozemky nově dostanou připojení na datové sítě

Pro budoucí majitele pozemků v lokalitě Žalhostic, máme velmi příjemnou zprávu.  Každý pozemek bude připojen k internetu optickým kabelem. Všechny klienty jistě potěší, že všechny náklady spojené s budováním optické sítě bude hradit relizační společnost. Každý kdo si zde zakoupí pozemek a postaví dům má tak okamžitě rychlé připojení k internetu přes kvalitní optický kabel.

Práce pokračují

V únoru jsme dokončili splaškovou kanalizaci a na řadu přišel vodovodní řád, jehož dokončení je dle harmonogramu prací plánované na druhou polovinu měsíce března. Práce pokračují dle harmonogramu a v březnu 2019 přijde na řadu společnost ČEZ, která provede překládku VN.

Dešťová kanalizace

Během ledna se i přes nepříznivé povětrnostní podmínky podařilo položit dešťovou kanalizaci a práce se tak mohly plynule přesunout na realizaci splaškové kanalizace.